نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دومین دوره از برنامه روزی با دانشگاه تهران با شعار «من دانشگاه تهرانی هستم

دومین دوره از برنامه روزی با دانشگاه تهران با شعار «من دانشگاه تهرانی هستم


دومین دوره از برنامه روزی با دانشگاه تهران با شعار «من دانشگاه تهرانی هستم

1397.4.31

دومین دوره از برنامه روزی با دانشگاه تهران با شعار «من دانشگاه تهرانی هستم»، ۸ مرداد ۱۳۹۷، برگزار می‌شود.

 

روزی با دانشگاه تهران با شعار «من دانشگاه تهرانی هستم» برگزار می‌شود

 به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه تهران به نقل از معاونت فرهنگی، واحد ارتباط دانشگاه با خانه و مدرسه معاونت فرهنگی، به دنبال برگزاری اولین دوره از برنامه «روزی با دانشگاه تهران» در سال ۱۳۹۶، دومین دوره از این برنامه را با شعار «من دانشگاه تهرانی هستم»، امسال در پردیس‌ها و دانشکده‌های دانشگاه تهران برگزار می‌کند.

این برنامه در راستای ارتباط دانشگاه و جامعه، آشنایی مردم به‌ویژه دانش‌‌آموزان با فضای دانشگاه و نشان‌دادن فضای علمی با نشاط و به ‎ منظور ایجاد علاقه، انگیزه و روحیه تلاش برای ورود به نماد آموزش عالی ایران «دانشگاه تهران» و جذب دانشجویان برتر، برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند تا ۵ مرداد برای شرکت در این برنامه ثبت نام کنند.

اهداف این برنامه شامل آشنایی دانش‌ ‎ آموزان با رشته‌های تحصیلی دانشگاه تهران، آشنایی با امکانات و تسهیلات ویژه دانشگاه تهران برای دانشجویان، معرفی امکانات، موقعیت، جایگاه ملی و بین‌المللی دانشگاه تهران برای دانش‌آموزان، خانواده‌ها و مربیان، آشنایی با فضاهای آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و رفاهی دانشگاه تهران، معرفی قطب‌های علمی دانشگاه تهران برای جذب دانش‌ ‎ آموزان برتر، معرفی چهره‌های ماندگار، دانشمندان جوان و دانشجویان موفق دانشگاه تهران و آشنایی با اهداف، ارزش‌ها و سبک زندگی در دانشگاه تهران است.

جامعه مخاطب این برنامه، دانش‌آموزان نخبه و علاقه‌مند، خانواده دانش‌ ‎ آموزان، مربیان و مدیران مدارس برتر، هستند. در این برنامه، افراد علاقه‌مند برای آشنایی با دانشگاه تهران، رشته‌های تحصیلی، اعضای هیأت علمی، مفاخر، دستاوردها، امکانات و تجهیزات آن می‌توانند از دانشگاه دیدن کنند.

در این برنامه یک‌روزه، تورهای بازدید از مراکز علمی، فرهنگی و تاریخی دانشگاه تهران، نشست‌های تخصصی در خصوص معرفی رشته‌های تحصیلی و زمینه‌های اشتغال و کارآفرینی و برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری برای دانش آموزان، داوطلبان ورود به دانشگاه و خانواده‌های آنان تدارک دیده شده است.

علاقه‌مندان برای ثبت‌نام الکترونیک می‌توانند حداکثر تا پنجم مرداد ۱۳۹۷ به پایگاه اینترنتی اداره کل فرهنگی اجتماعی دانشگاه تهران به آدرسhttp://cultural.ut.ac.ir مراجعه کنند.