نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

زمانبندی

زمانبندی


زمان بندی ثبت نمرات نیمسال اول تحصیلی 93-92

1392/10/03

 

با سلام

      احتراماً، با توجه به فرا رسیدن موعد برگزاری امتحانات پایان نیمسال اول 93-92 موارد ذیل به استحضار می رسد.

ضمناً دو برگ اطلاعیه جهت صدور دستور ابلاغ به دانشجویان محترم پیوست می باشد.

1- زمان پایان کلاس ها: چهارشنبه 11/10/92

2- شروع امتحانات : شنبه 14/10/92

3- پایان امتحانات: پنجشنبه 26/10/92

4-بازه ثبت، تایید و قفل نمرات توسط اساتید محترم از یکشنبه 15/10/92 لغایت یکشنبه 6/11/92  فعال می باشد.

5- لازم به ذکر است مهلت فوق (6/11/92) با احتساب 3 روز مهلت اعتراض به نمره دانشجویان در نظر گرفته شده است. بنابراین لازم است اساتید گرامی حداکثر تا روز پنجشنبه 3/11/92 نسبت به ثبت نمرات در سیستم گلستان اقدام فرمایند و مهلت باقی مانده برای اعتراض دانشجویان منظور گردد.

مهلت فوق به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

6- دانشجویان محترم می توانند اعتراض به نمره خود را از طریق ثبت درخواست در سیستم جامع گلستان حداکثر طی 3 روز پس از اعلام نمره استاد اقدام نمایند.

7-به منظور امکان پذیر شدن ثبت درخواست اعتراض دانشجویان به نمرات درس در سیستم جامع گلستان، لازم است اساتید محترم نسبت به درج مهلت تاریخ اعتراض به نمره ( روز- ساعت) در سیستم اقدام فرمایند در غیر این صورت دانشجویان قادر به ارائه درخواست در سیستم نخواهند بود.

8- کارشناسان محترم آموزش ملزم به ثبت غیبت دانشجویان غایب در لیست نمرات قبل از ثبت نمرات توسط اساتید محترم در سیستم جامع گلستان می باشند.

9- بازه قفل نمرات توسط مرکز انفورماتیک روز دوشنبه 7/11/92 می باشد.

10- حداکثر مهلت ارسال نمرات پروژه چهارشنبه 30/11/92 می باشد.

11- درصورت ثبت، تایید و قفل نمرات، تغییر نمره (در صورت عدم خروج معدل دانشجو از مشروطی) فقط از طریق تکمیل فرم درخواست تغییر نمره وطرح در شورای آموزشی یا تحصیلات تکمیلی پردیس، قابل بررسی می باشد. لطفاً دستور فرمائید اطلاع رسانی به کلیه اساتید محترم، شامل اساتید مدعو، صورت پذیرد.

12-  خواهشمند است دستور فرمائید از برگزاری امتحانات خارج از زمان های اعلام شده جلوگیری به عمل آید. در ضمن، هرگونه برگزاری صوری جلسات امتحان در خارج از بازه مذکور، فاقد اعتبار می باشد. لازم به ذکر است، در صورت عدم حضور استاد محترم، در موارد اضطراری و با تایید این معاونت، جلسه امتحان می تواند در همان زمان اعلام شده و با حضور استاد جایگزین، برگزار شود.

 

 

اطلاعیه مقررات امتحانات

فرم 428-کنترل واحد های انتخابی