اخبار و رویدادها

Return to Full Page
« Back

مسابقه سیزده ویژه دانشجویان سراسر کشور برگزار می شود

مسابقه سیزده ویژه دانشجویان سراسر کشور برگزار می شود


به گزارش اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران؛ مسابقه سیزده در آستانه سیزدهمین انتخابات ریاست‌جمهوری کشور ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ویژه دانشجویان سراسر کشور برگزار می‌شود.

گفتنی است؛ در این مسابقه دانشجویان علوم پزشکی و غیر پزشکی در دانشگاه‌های مختلف کشور اعم از علم و فرهنگ، جامع علمی کاربردی، فنی حرفه‌ای، پیام نور، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه هنر، فرهنگیان، تربیت دبیر شهید رجایی و … و همچنین دیگر دانشگاه‌های کشور در مقاطع مختلف کارشناسی، ارشد و دکتری می‌توانند یک پرسش از رئیس‌جمهور منتخب سیزدهم در زمینه‌های مختلف سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و… مطرح کنند.

طی مراسمی به سیزده دانشجویی که بهترین پرسش‌ها را مطرح کرده باشند جوایزی اهدا و از آن‌ها تقدیر می‌شود و سیزده پرسش برگزیده در اختیار رئیس‌جمهور منتخب قرار خواهد گرفت.

دانشجویان علاقه‌مند شرکت در این مسابقه می‌توانند به سایت BookRc.ir مراجعه و پرسش خود را در قالب فایل WORD یا PDF در این سایت بارگذاری کنند. مهلت ارسال آثار تا ۲۸ خرداد ماه تعیین شده است.

شایان ذکر است؛ این مسابقه با همکاری و مشارکت معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران، معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه تهران، دانشگاه علوم پزشکی تهران، دانشگاه علم و فرهنگ، دانشگاه الزهرا و معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی برگزار می‌شود.

summary-address :