کارشناسی

بازگشت به صفحه کامل
« بازگشت

اعلام نتایج داوری چکیده مقالات و دستورالعمل ارائه مقالات به صورت سخنرانی و پوستر در دومین کنفرانس بین المللی فناوری های جدید در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی

اعلام نتایج داوری چکیده مقالات و دستورالعمل ارائه مقالات به صورت سخنرانی و پوستر در دومین کنفرانس بین المللی فناوری های جدید در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی


دبیرخانه علمی کنفرانس، نتایج بررسی چکیده‌ مقالات ارسالی به کنفرانس بین‌المللی « فناوری‌های جدید در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی » را اعلام نمود. به گزارش روابط عمومی انجمن مهندسی گاز ایران، دبیرخانه علمی کنفرانس «فناوری‌های جدید در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی» از بررسی چکیده مقالات دریافتی و پذیرش۱۰۰ چکیده مرتبط با محورهای کنفرانس خبر داد. این دبیرخانه ضمن قدردانی از مشارکت پژوهشگران ارجمند، عناوین چکیده مقالات و اسامی برگزیدگان نهایی این رویداد را اعلام نمود. پژوهشگران جهت اطلاع از پذیرش مقاله خود می‌توانند با مراجعه به پنل کاربری خود در سایت کنفرانس از وضعیت مقاله خود مطللع شوند.

بر این اساس پژوهشگرانی که چکیده‌ مقالات آن‌ها در این مرحله برگزیده شده است، تا تاریخ  ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ فرصت دارند تا متن کامل مقاله خود را حداکثر در ۱۲ صفحه و بر اساس شیوه‌نامه نگارش مقالات ارائه شده در وب‌سایت کنفرانس آماده و ارسال نمایند.مهلت ارسال فایل ارائه سخنرانی و پوستر تا تاریخ  ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ خواهد بود.
http://ntogp.com/fa/news.php?rid=43

دستورالعمل ارائه مقالات به صورت سخنرانی (Oral)

نویسندگان محترم که مقالات آنها به صورت سخنرانی مجازی (Oral) پذیرفته شده است برای ارائه مجازی مقالات خود در کنفرانس باید مطابق با قالب الگویی که در سایت کنفرانس اعلام شده است، فایل خود را تا تاریخ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ از طریق حساب کاربری خود در سایت کنفرانس ارسال نمایند.

ارائه سخنرانی (Oral):

ارائه دهنده باید مقاله خود را با استفاده از نرم افزار (Power Point) در مدت زمان ۱۰ دقیقه به صورت مجازی ارئه دهد. ارائه شامل عنوان، مقدمه، موارد و روش‌ها، بحث و نتیجه‌گیری باشد.

راهنمای ارسال فایل ارائه مقاله

توجه: پژوهشگر گرامی لطفاً فایل ارایه سخنرانی مقاله خود را مطابق با راهنمای تدوین (قالب الگو نمونه) در پایین تهیه و در فرمت‌های PPT و PDF هر دو فایل را بصورت فایل Zip شده از پنل کاربری خود به منو وضعیت مقاله رفته و از قسمت فایل‌های مربوط به این مقاله، فایل خود را ارسال بفرمایید.

  قالب الگوی ارائه سخنرانی مجازی (مقالات فارسی)

  قالب الگوی ارائه سخنرانی مجازی (مقالات انگلیسی)

  فونت های مورد نیاز

http://ntogp.com/fa/news.php?rid=45

راهنمای تدوین پوستر مقاله (Poster)

نویسندگان محترم که مقالات آنها به صورت پوستر (Poster) پذیرفته شده ‌است برای ارائه مجازی پوستر در کنفرانس باید مطابق با قالب الگویی که در سایت کنفرانس اعلام شده است، فایل خود را تا تاریخ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ از طریق حساب کاربری خود در سایت کنفرانس ارسال نمایند.

ارائه پوستر (Poster):

ارائه دهنده میبایستی مقاله خود را در قالب پوستر به ابعاد 70*100 سانتی متر به صورت عمودی استفاده از نرم افزار (Power Point) تهیه کند. هر پوستر شامل عنوان، نام نویسندگان، سازمان، مقدمه، مواد وروش ها، یافته ها، بحث و نتیجه گیری و منابع باشد و از عنوان " دومین کنفرانس بین المللی فناوری‌های جدید در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی" استفاده گردد.

 

دستورالعمل برای ارائه مقالات به صورت پوستر

مقالاتی که بصورت پوستر پذیرفته می‌شوند برای ارائه در کنفرانس می‌بایست مطابق موارد زیر تهیه شده و ارایه گردند. دبیرخانه کنفرانس از نمایش پوسترهایی که مطابق با الگوی زیر تهیه نشده باشند معذور است.

۱- متن نوشتاری پوستر باید در صفحه نمایش مانیتور کامپیوتر قابل خواندن باشد.

۲- در قسمت سمت راست بالای پوستر نام کنفرانس، محل و زمان برگزاری و در قسمت سمت چپ بالای پوستر آرم برگزارکننده همایش و دانشگاه/موسسه/مرکز تحقیقات نویسنده(گان) (اختیاری) ارائه گردد.

۳- برای تمامی شکل‌ها و جداول ارائه شده عنوان در نظر گرفته شود.

۴- پوستر باید به گونه‌ای طراحی شود که حتی بدون حضور ارائه کننده پوستر نیز قابل فهم باشد. بنابراین توصیه می‌شود تا حد امکان از نمودار، دیاگرام، شکل، عکس و فرمول بجای مطالب نوشتاری استفاده شود و مطالب خیلی خلاصه باشد.

۵- بدلیل ارائه در فضای مجازی کنفرانس(به صورت آنلاین)، ارائه دهنده باید حضور خود را برای ارائه حداکثر تا تاریخ یکم اسفند ماه ۱۳۹۹ از طریق ایمیل یا تماس تلفنی به دبیرخانه اعلام نماید.

۶- تهیه پوستر به عهده ارائه کننده می باشد و شخص مذبور می‌بایست دست کم یک ساعت قبل از زمان تعیین شده، برای نمایش پوستر در فضای مجازی مشخص شده اقدام نماید. همچنین حضور مجازی ارائه کننده در فضای مجازی که بدین منظور در نظر گرفته شده است در زمان‌های مقرر الزامی است. به ارائه دهندگان پوستر گواهی صادر می‌شود.

۷- پوستر ها باید با مشخصات زیر تهیه شود و در صورت نیاز به توضیح با دبیرخانه تماس بگیرید

ابعاد پوستر: ابعاد پوسترها به صورت استاندارد است و بهتر است ابعاد پوستر بین 70×100 سانتی‌متر باشد.حداقل اندازه قلم: به دلخواه به طوریکه متن از فاصله دو متری خوانا باشد.

ساختار پوستر:

  • مقدمه
  • متن اصلی
  • نتایج (متن)
  • بحث و نتیجه گیری
  • منابع (حداکثر تعداد منابع: 5 مورد

راهنمای تدوین پوسترمقاله

  •   قالب الگوی پوستر فارسی  
  •   قالب الگوی پوستر انگلیسی  

 

فونت های مورد نیاز

توجه: پژوهشگر گرامی لطفاً فایل ارائه پوستر مقاله خود را مطابق با راهنمای تدوین(قالب الگو نمونه) در بالا تهیه و در فرمت‌های PPT و PDF هر دو فایل را بصورت فایل Zip شده از پنل کاربری خود به منو وضعیت مقاله رفته و از قسمت فایل های مربوط به این مقاله، فایل خود را ارسال بفرمایید

. http://ntogp.com/fa/news.php?rid=44