درخواست حضور در نمایشگاه کار دانشگاه تهران1402

درخواست حضور در نمایشگاه کار دانشگاه تهران1402


به استحضار می‌رساند مرکز مدیریت مهارت آموزی و اشتغال معاونت فرهنگی اجتماعی دانشگاه تهران در نظر دارد نمایشگاه کاری را با حضور دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه‌های سراسر کشور در خرداد ماه سال جاری برگزار نماید.. در این نمایشگاه اطلاعات کلیه دانشجویان و فارغ التحصیلان ثبت نام شده در قالب یک رزومه استاندارد از طریق سایت نمایشگاه ارسال شده و پس از بررسی و دسته بندی رزومه‌ها، سوابق و توانمندیهای هریک از افراد به صورت کلی ارزیابی و با توجه به زمینه‌های شغلی و کار آموزی نمایشگاه کار، گزارش‌های آن در اختیار کارفرمایان حاضر در نمایشگاه قرار می‌گیرد. همچنین مسابقه ایده برتر بر مبنای چالشهای سازمانهای شرکت کننده به عنوان پیش رویداد نمایشگاه در راستای کمک به کارفرمایان جهت شناسایی افراد توانمند و مستعد برگزار می‌گردد و کارفرمایان برتر نیز بر مبنای نظرات دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی معرفی می‌شوند. برگزاری کارگاه‌های آموزشی مختلف و ارائه خدمات مشاوره شغلی توسط یک تیم حرفه‌ای در روزهای برگزاری این نمایشگاه فرصت مناسبی برای توان افزایی و ارتقای دانش و آگاهی دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه و مشارکت با آنها در جهت انتخاب فرصتهای شغلی مناسب می‌باشد.

انتخاب هوشمندانه بهترین فرصت‌های شغلی از یک سو و گزینش نیروهای متخصص و با استعداد از سوی دیگر، این رویداد را به تجربه‌ای منحصر بفرد در دانشگاه تهران برای کارجویان و کارفرمایان تبدیل می‌نماید.

خواهشمند است دستورات مقتضی را جهت حضور آن واحد در این رویداد بزرگ و معرفی نماینده واحد جهت پیگیری امور مربوطه و همکاری آن واحد در قالب اطلاع رسانی وسیع این رویداد به دانشجویان / ‏فارغ‬ التحصیلان و کارفرمایان مرتبط با دانشکده / ‏دانشکدگان‬ صادر نمائید. جهت هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتر خانم دکتر فرشته امین مدیر مرکز توسعه مهارت آموزی و اشتغال و دبیر علمی نمایشگاه کار و خانم غزاله روستایی مسؤول ثبت نام این رویداد معرفی می‌گردند. سایت نمایشگاه نیز از تاریخ اول اردیبهشت ماه برای ثبت نام دانشجویان و کارفرمایان در دسترس خواهد بود. بروشور و پوستر نمایشگاه کار به پیوست خدمتتا ن ارسال شده است. پیشاپیش از بذل توجه و عنایت حضرتعالی کمال تشکر و قدردانی را دارم.

تلفن دبیرخانه نمایشگاه ۶۶۴۱۹۳۹۱- ۶۶۴۱۹۲۱۱

ادرس سایت نمایشگاه http:/tcs.ut.ac.ir

بروشور#/https://tcs.ut.ac.ir